MUŽI SKS „A“ – Z HRADCE VÍTĚZNĚ

Dopoledne o uplynulé sobotě se odehrálo další dějství dlouhodobé části extraligy mužů, kdy Slavia tentokráte zavítala do Hradce Králové. S věkově mladým mužstvem soupeře se Slavia vypořádala obstojně. Hlavně v první půli byla hra ze strany SKS poměrně rychlá s celoplošným pohybem a variabilitou. Pro hráče tak vedle soupeře byla další těžkostí obtížný terén – (slehlost chlupu umělé trávy), která hráče trápila -limitovala po celou dobu hry. Ve druhé části přišla ztráta koncentrace a s tím související omezení pohybu a možnosti variability. Přesto odjíždíme z Hradce spokojení, i když je před námi stále mnoho práce.

Jistě je pozitivem, že po třech odehraných zápasech naši dva borci okupují horní příčky nejlepších střelců. Zatímco David Vacek vstřelil doposud 9 gólů, Martin Plachý pouze o jeden méně. Pevně věříme, že budou ve své tvrdé práci pokračovat a tým bude z takové potence profitovat.

Slavia Hradec Králové – SLAVIA PRAHA 1-10 (0:6)

Góly: 4 x Vacek, 3 x Plachý, 1 x Lehovec, 1 x Jelínek P., 1 x Mušinský

Sestava: Bogár/G, Kasl, Hanus M., Jandík, Jelínek M., Zgraja, Capouch, Brzák/C, Bodnár, Šmíd, Lehovec, Plachý, Svatoň, Vacek, Jelínek P., Mušinský

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

 

Start a Conversation