Poslední zápas s Hostivaří pečetil úspěšný podzim!

Muže Slavie „A“ čekal v sobotu poslední zápas podzimu s mužstvem z Hostivaře. Jednalo se v podstatě o předehrávku prvního jarního kola. Vítězným zápasem s hostujícím týme z Groše jsme uzavřeli úspěšný extraligový podzim. Jak již je v podstatě  tradičně zvykem trápila nás i v tomto zápase poměrně velká marodka/nevynucené absence. Tudíž zásahy do sestavy byly výrazné, což se nutně muselo projevit do samotného herního projevu. Na druhou stranu jsme velmi rádi, že jsem schopni doplňovat s ohledem na široký kádr tým tak, aby byl konkurence schopný, tedy aby měl požadovanou kvalitu. Jistě není bez zajímavosti, že během podzimu jsme v extraligových zápase protočili na 24 hráčů. Vedle toho, posledních 14 dní po zápase s Liticemi, přišla pozvolná ztráta koncentrace, a jsme tudíž rádi, že zápas byl dotažen do vítězného konce, když první půle z naší strany rozhodně nebyla ideální. Bližší hodnocení podzimu učiníme během týdne, kdy bude zveřejněna na webu (k archivaci).

SK SLAVIA PRAHA – HC Hostivař 3:1 (0:1)

Góly: Plachý, Dubina P., Vacek

Rozhodčí. A. Větrovský, Tóth

Sestava:

Hanus T./G, Vaňko, Hanus M., Zgraja, Haken F., Dubina P./C, Bodnár, Šmíd, Kasl, Lehovec, Mušinský, Plachý, Svatoň, Vacek, Procházka, Kožich 

Stručně k zápasu:

Utkání jsme nezačali dobře, a to s ohledem na objektivní příčiny, či špatný pohyb  z naší strany, který vyúsťoval v tzv. hru středem. Hráči SKS vyhledávali kontakty, kdy herní projev především v první půli nebyl z naší strany kvalitní. Po poločasu se na určitý časový úsek podařilo zlepšit pohyb, rychlost kombinace, což vyústilo v otočení zápasu. Nicméně po této časové epizodě došlo k opětovnému poklesu koncentrace. Jsme však rádi, že i když se nám příliš nedařilo, utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Podzim byl úspěšný a ceníme si toho, že i když objektivní těžkosti – rozsáhlé absence po celou dobu soutěže s vyvrcholením v posledních dvou kolech, nám neumožňovali herní rozvoj, umožnilo nám to, alespoň zvýšit vytížení hráčů ze širokého kádru – tréninkové skupiny – „A“ mužstva SKS.

Za pořízení fotografií děkujeme Ing. Petru Jelínkovi.

S pozdravem

za realizační tým  Ludvík

Start a Conversation