Před závěrem základní části – velmi dobré výkony;

Neb doufáme, že text stručného reportu bude z archivován, tak uvádíme k závěru základní části následující.

Na závěr základní části byl na programu tři zápasy, respektive již dva byly odehrány. V sobotu 27.4.2024 nás očekávalo mužstvo Litice Plzeň na svém hřišti a na prvního máje pak v Edenu jsme hostili Bohemians. Po dnech velmi chladného počasí se před utkáním v Liticích vyčasilo, a to včetně teplot, což se podepsalo na matném individuálním výkonu některých našich borců, nicméně stále si drželi svoji dobrou výkonnost. Na sobotním utkání se rovněž výrazně podepsalo suché hřiště, kdy organizátorům odešla technika, což se stává, nicméně na kvalitě utkání se tato skutečnost podepsala neblahým způsobem. Následně ve středu nás v Edenu čekali Bohemians. Z obou utkání jsme odešli s plným ziskem bodů. Předváděli jsme soudržný kolektivní výkon, navíc ve středu podpořený dominantním ofenzivním pojetím, které jistě potěšilo nejednoho fanouška sešívaných.

Po odehrání středečního zápasu s Bohemians je jasné, že již nemůže po základní části skončit horší než první, což Slavii zajišťuje pohárovou Evropu pro příští sezónu. Ano, chceme vyhrát titul, ale toto je první splněný hmatatelný cíl letošní sezóny.

Rovněž chceme poděkovat všem divákům středečního domácího utkání, všem dětem, které dorazily v hojném počtu a rovněž organizátorům tohoto příjemného herního dne v čele s Andreou Matějkovou, či našeho věrného kustoda Tomáše a jeho choreo školkou.

Obě utkání měla své ústřední postavy. V Plzni – Liticích odehrál výborně utkání Martin Lehovec, jež vstřelil druhou branku a na další dvě nahrál, v Praze proti Bohemians řádil velký talent sešívaných, teprve 19-letý  Martin Plachý, který vsítil velmi pěkné 4 branky a předváděl hru, která nejen jeho, ale nás všechny potěšila. Nicméně, chvály již bylo dosti a nyní se již připravujeme na další zápasy a je třeba dál pracovat.

Sobota 27.4.2024

TJ Litice Plzeň – SK SLAVIA PRAHA  0:3 (0:2)

Góly: Capouch, Lehovec, Zuna
Sestava:
Hanus T./G, Hanus M., Vaňko, Zgraja, Jandík, Dubina P. /C, Capouch, Brzák, Bodnár, Tomeš, Lehovec, Plachý, Svatoň, Zuna, Vacek, Toms F.

Stručně k utkání: SKS podalo v tomto utkání velmi dobrý kolektivní výkon, kdy zvláště v defenzivě jsme soupeře do ničeho nepustili. Na kvalitě hry a její plynulosti se podepsal suchý povrch.

Středa 1.5.2024

SK SLAVIA PRAHA – Bohemias Praha 7:1 (4:1)

Góly: 4 x Plachý, 1 x Capouch, 1 x Toms, 1 x Vacek
Bogar/G, Hanus M., Vaňko, Zgraja, Lehovec, Dubina P. /C, Capouch, Brzák, Bodnár, Tomeš, Toms F., Plachý, Svatoň, Zuna, Vacek, Mušinský.

Stručně k utkání: Dominantní výkon v ofenzivní části a velmi dobrý celkový výkon mužstva. Vyjma pár minut v závěrečné části, kdy hráči neudrželi za zcela rozhodnutého stavu koncentraci, to byl povedený herní zážitek. Ozdobou byl kolektivní výkon všech hráčů bez výjimky ozdobený střeleckou potencí mladíka Plachého.

Po utkání ještě hráči brigádničili, což je jistě také potěšilo.

V sobotu 4.5.2024 nás čeká poslední utkání základní části s mužstvem Presidenta od 11:00 v Edenu, jste srdečně všichni zváni.

S pozdravem

za realizační tým  Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal, Smolej

 

Start a Conversation