Příprava muži „A“ – Slavia v Lipsku

Jak již bylo informováno v předchozím článku se mužstvo Slavia muži „A“  v uplynulém víkendu 18.11.-19.11.20223 zúčastnilo přípravného turnaje před zahájením extraligy v nedalekém Lipsku. Vše podstatné již bylo předmětném článku uvedeno, tedy jen níže dodávám.

Příprava se jak  po sportovní, tak sociální stránce se plně vydařila. Kvalita samotného turnaje byla opět na vysoké úrovni (srovnání s rokem 2011), a to jak po úrovni sportovní kvality, tak po organizační stránce. Odehráli jsme 4 x utkání (2 x 25 min, 2 x 30 min, 2x 20 min, 2 x 20 min), kde jsme se jednak snažili nabrat herní halovou praxi, tedy připomenout si specifičnost halového hokeje v ofenzivních a defenzivních činnostech. Určitě částečně se nám toto podařilo, nicméně jsme stále na začátku halové – zimní  sezóny. Zcela jistě ještě tak 4 kola úvodní části extraligy to bude trvat, než se dostaneme do určitého tempa.

Sestava v Lipsku: Hanus T., Hanus M, Jelínek M., Dubina P./C, Vaňko, Capouch, Plachý M., Bodnár, Svatoň, Vacek, Šmíd

Děkujeme manažerovi Lukášovi Derbalovi za skvělou organizaci a zajištění turnaje.

Složení halového mužstva dostalo oproti loňské halové sezóně určitých změn, chce to čas, ale jsme optimisté.

Nominace na letošní sezónu: golmani: Hanus T., Papírek (v případě, že nastoupí bude to jeho premiéra), defenzivní hráči: Jelínek M., Vaňko, Hanus M., Dubina P./C, střed: Capouch, Plachý M., podhrot: Svatoň, Bodnár, base line: Vacek, Šmíd, Urbanec

V loňské sezóně nehráli za „A“ mužstvo: Jelínek M. (vloni dorost, krátká stopáž), Vaňko (zranění), Svatoň (zahraničí), Urbanec (zranění), Šmíd (vloni dorost – krátká stopáž -vyjma poháru)

Nutno ještě poznamenat, že bohužel před sezónou odstoupil Jan Brzák – důvod nemoc – nyní v rekonvalescenci – na jaře s ním již naplno opět počítáme!

Od nové sezóny očekáváme následující: 1) chceme se vyhnout opakovaní loňské nepovedené základní části, 2) chceme se prezentovat zajímavým halovým hokejem, 3) a chceme být na hřišti soudržní jako tým!

Uvidíme, zdali se nám to povede, každopádně se těšíme.

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

 

 

Start a Conversation