Sezóna starších žáků zakončena s Rakovníkem

V sobotu dne 18.6.2016 bylo odehráno poslední utkání starších žáků, přičemž soupeřem jim  byl tentokráte HC Rakovník 1972. K utkání jako k celé sezoně je nutné uvést, že naši kluci mají problém v koncentraci. Zatím nejsme schopni hrát s určitou kvalitou celé utkání,což se projevuje v každém zápase a proti dobře hrajícímu soupeři z Rakovníka, pak tento nedostatek se projeví v obdržených brankách. Sinusoidy výkyvu mezi dobrým a nedostatečným výkonem jsou pravidelné, avšak kluci se jej pokouší odstranit. Chce to však čas, trpělivost a poctivou práci.

Utkání s Rakovníkem bylo posledním pro Felixe Urbana a Báru Šnourovou (odchod do dorostu a u Báry k holkám). Oba dva podali velmi dobrý výkon. Chtěl bych tímto pochválit Felixe Urban u kterého jsem zaznamenal od podzimu velkou výkonnostní progresi. Odměnou mu pak  v jeho poctivém přístupu a výrazně zlepšené výkonnosti bylo zařazení  do SCM.

SKS- Rakovník 5:7 (1:4) Góly: 2 x Adam Vaňko, 1 x Patrik Dubina, 1 x Jan Brzák, Vojtěch Urbanec

Sestava: 1) Jakub Kos G/, 2) Patrik Dubina /C, 3) Adam Vaňko, 4) Jan Brzák, 5) Barbora Šnourová, 6) Jelínek  Petr, 7) Jelínek Martin, 8) Vojtěch Urbanec, 9) Marco Vladimír Gross, 10) Jan Vitošek, 11) Josef Toms

Mějte se fajn

Miroslav Ludvík

Start a Conversation