SKS Mikulášská 2016

V pondělí 5.12.2016 se v areálu SK Slavia Praha pozemní hokej uskutečnila Mikulášská besídka.

Děti po skupinkách, rozděleni na malé a větší, absolvovaly bojovku s úkoly na jejímž konci se setkaly s Mikulášem,čertem a andělem, od kterých dostaly balíček plný dárečků. V balíčku každý našel sladkosti,mini hokejku od značky Gryphon a Styx trenky.

V klubovně Mirko Huptycha po celou dobu probíhaly dílničky, kde si děti i rodiče vyráběli své vlastní vánoční ozdoby, zdobili perníčky a nebo tvořili jiné vánoční dekorace. K občerstvení v klubovně byl k dispozici domácí vaječný likér v dětské i dospělé verzi, medovina a horká griotka.

Před klubovnou si děti na ohni opékaly maxi marshmallows a hrály hry na hřišti. Venkovní občerstvení s gulášovou polévkou, klobásami, čajem a vínem, skvěle zajistil a zastřešil Milan Brabec, za což mu patří naše obrovské díky.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem dobrovolníkům: Slávistickým dorostencům, dorostenkám a žákyním, hráčkám žen týmu A i B , SKS mužům, rodičům, Jiřímu Mackovi za skvělou obsluhu, Šárce Kočí za vytvoření pozvánky i kostýmů a firmě STYX za věcné dárky pro děti.

V neposlední řadě pak Mikuláši, čertu a andělovi za to že přišli a a ani ty nejzlobivější děti nám nakonec neodnesli. Ty tak naštěstí budou moci reprezentovat náš klub i v příštím roce.

 

Galerie z akce – http://veruen.rajce.idnes.cz/Mikulasska_SKS_2016/

Start a Conversation