SKS-muži „A“ – mini turnaj v Poznani – příprava před sezónou 2023/24

V rámci přípravy před novou sezónou muži „A“ absolvovali přípravné zápasy v Poznani, kde jsem se střetli  s mužstvy Warty,Grunwaldu, Toruně(aktuální mistr 2022/23). Tento turnaj byl pořádán mužstvem Warty Poznaň v rámci oslav 100 lez od založení klubu. Během více jak jednoho roku jsem opětovně navštívili toto velmi pěkné město a opět jsme nebyli zklamáni  a to jak po hokejové  tak po sociální/společenské stránce. Věříme, že odložení prvního kolem extraligy z důvodu právě zahraniční přípravy bude mít výrazně pozitivní efekt.

Po sportovní trance jsem se střetli s mužstvem obdobné výkonnosti, kdy v první utkání jsme nepodali povedený výkon, nicméně v další zápasech, zvláště ve druhých poločasech mužstvo podávalo velmi dobré ofenzivní výkony. Nicméně neduh v podobě proměňování šancí a celkové nedůraz v útočném a defenzivním kruzích nás stál mnohem lepší výsledky. Na přípravném turnaji jsme tak měli čas se sžít s herními prvky a věříme, že jsme  na dobré cestě.

Některé mladíky potencionálně přicházející v úvahu do zapojení přípravy s „A“ mužstvem jsme nemohli vzíti, neb v neděli dne 3.9.2023 odehráli vítězně v rámci dorostenecké ligy svůj vstupní zápas (SKS-Litice Plzeň 3:0).

WARTA POZNAŇ – SK SLAVIA PRAHA 4:1

G: Kožich L.

GRUNWALD – SK SLAVIA PRAHA 2:1

G: Capouch

TORUŇ -SK SLAVIA PRAHA 5:2

G: Urbanec, Vacek

Sestava:

Bogár/G, Zgraja, Hanus M., Vaňko, Jandík, Jelínek M., Dubina/C, Capouch, Brzák, Lehovec, Plachý, Vacek, Hoffman, Jelínek P, Kožich L., Urbanec, Svatoň, Griebl

Kuba Griebl přes své aktuální zranění nemohl hrát, přesto se vypravil do země nepoznané a velmi dobrým výkonem mimo hřiště přispěl ke zdařilé přípravě.

Závěrem ještě děkujeme manažerovi „A“ mužstva Lukáši Derbalovi za skvěle zařízený turnaj, kdy opětovně odvedl velmi dobou práci. Děkujeme.

S pozdravem

Za realizační tým Ludvík

 

 

Start a Conversation