SKS-Praga, poslední kolo

Vzhledem k uplynulé pandemické situaci v ČR, byla soutěž zredukována na dohrání podzimní části a play off. Za snahu o dohrání patří díky jak ČSPH, tak oddílům. Škoda, že jsme nedohráli soutěž v loni na jaře, kdy situace byla ještě příznivější.

SKS zbývalo dohrát poslední kolo s Pragou. V rámci přípravy na play off, byl tento zápas takto pojat. Navazujeme tak již na odehrané utkaní  proti U19, které skončilo 3-4, přičemž 6 gólů vstřelili hráči SKS (5 hráčů SKS hrálo za U19). V sobotu dne 12.6.2021 odjíždíme na jednodenní soustředění do Vídně, kde vedle lehkého tréninku absolvujeme zápas s kvalitním soupeřem POST Wienna. Tento zápas napoví mnohé.

Sobotní zápas byl vlastně po 8 měsících prvním oficiálním zápasem a nutno podotknout, že pauza se na hře projevila především v rychlosti kombinace a zbytečném držení balonu. Prostě hráčům chybí vyšší herní praxe. Z naší strany to tak nebylo úplně optimální, ale nic dramatického. Hra ve 3 čtvrtině však byla velmi špatná, kdy jsme nechtěli pracovat, drželi jsme balon, neběhali….je třeba se takovým to excesům  napříště vyvarovat.

SK SLAVIA PRAHA – HC PRAGA  6:0 (3:0)

Góly: 2x Kacbal, 1x Kasl, 1 x Hoffman, 1x Capouch, 1 x Babický
Sestava:
Hanus T./G, Lehovec, Hanus M./C, Rybáček, Zgraja, Vitošek, Dubina P., Brzák, Griebl, Capouch, Toms J., Babický M., Hoffman, Kacbal, Kasl, Svatoň
nenominováni: Formánek – volno, Urbanec – rekonvalescence , Zuna – rekonvalescence, Tomeš – rekonvalescence, Vaňko, Kožich, Plachý

Vítáme zpět na hřišti po těžkém zranění Jakuba Griebla – v oficiální zápase. 

V neposlední řadě je třeba přivítat po přestupu z TJ Litice – Plzeň  posilu Jaroslava Kasla (nar.1999), který patří do širšího kádru reprezentace ČR. Jarda je hráčem, který prošel všemi mládežnickými reprezentacemi od U16,U18,U21. Jedná se o poctivého a důrazného hráče. Jardo vítej! Doufáme, že se Ti v SKS bude líbit a pomůže k návratu na výsluní.

Zápas řídili v klidu rozhodčí Toth a Pravda.

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

Start a Conversation