SKS – Ukončení halové sezóny U15,U18 kluci/holky

V pátek 18.2.2022 konalo v klubovně Mirko Huptycha od 17:00-19:00 krátké rozloučení s halovou sezónou pro kategorie U15,U18 kluci holky. Slavnosti  za SKS se zúčastnil kapitán SKS a národního týmu Martin Hanus, který ve svém pěkném  projevu poděkoval všem hráčkám a hráčům za zdárnou reprezentaci SKS a zároveň mladé hráče a hráčky v jejich dalším úsilí a rozvoji. Slavnosti byl také přítomen  předseda ČSPH pan Gino Schilders, který se také ujal organizace celé akce.

Na programu se tak našel čas pro krátkou foto/video retrospektivu ve vývoji jednotlivých mužstev v průběhu doby  – U15/kluci, retro kluci, holky. Dále došlo také k předání medailí hráčům, kteří se nemohli zúčastnit posledního zápasu. Medaile předával za výbor SKS Martin Hanus.

Následovalo občerstvení od Milánka z Restaurace na Pozemní hokeji, a dobroty upečené a přinesené účastníky. A dále již jen volná zábava, jež si naše mládež zářila po svém – každý dle  svého věku. 

Ukončení halové soutěže se týkalo:

  • U15 kluci – zlato

  • U15 holky – zlato

  • U15 holky – bronz

  • U18 kluci – 4.místo (na skóre,  v ne úplně regulérní soutěži)

  • U18 holky – zlato

Speciální poděkovaní patří Ginovi Schildersovi za organizace setkání, sponzoring této oslavy. Rovněž děkujeme výboru za finanční příspěvek k této oslavě.

Jistě by to chtělo také projevy kapitánů jednotlivých mužstev…snad to příště bude lepší 🙂

S pozdravem

Ludvik

Start a Conversation