Slavia – muži „A“, do nadstavby z prvního místa

Dnes byla  posledním kolem dohrána základní část extraligy, která rozhodla o tom, že slavističtí muži obsadili  první místo základní části extraligy a příští týden se v semifinále utkaní s družstvem Rakovníka. Byl tedy splněn jeden z důležitých dílčích cílů letošní sezóny. Vše má svůj vývoj a je třeba udělat ještě dva kroky. Díváme se dopředu. Chceme být úspěšní.

Slavia Hradec Králové – SK SLAVIA PRAHA 0:10 (0:6)

Góly: 2x Vacek, 2 x Brzák, 1 x Tomeš,  1x Bodnár, 1 x Kasl, 1 x Svatoň, 1 x Mušinský, 1 x Šmíd

Sestava: BoGár/G, Capouch, Zgraja, Bodnár, Brzák, Šmíd, Jandík, Vacek, Griebl, Kasl, Svatoň, Hanus M., Dubina P./C, Tomeš, Mušinský, Urbanec

K zápasu lze říci toliko. Na těžkém povrchu jsme podali poměrně koncentrovaný, ale uvolněný výkon, kdy se jednoznačně projevil výkonnostní rozdíl, který se odrážel v průběžném umístění základní části extraligy.

SK SLAVIA PRAHA – Rakovník 6:0 (3:0)

Góly: 2x Vacek, 2 x Bodnár,  1x Svatoň, 1 x Tomeš, 

Sestava: Hanus T./G, Capouch, Procházka, Bodnár, Brzák, Babický, Jandík, Vacek, Griebl, Lehovec, Svatoň, Hanus M., Dubina P./C, Tomeš, Mušinský, Urbanec;

K zápasu lze říci toliko. Koncentrace a týmová tzv. „černá“ práce, to je zhruba to, co nás tak trochu trápilo od stavu 2:0. Co se týká výstavby útoku, bylo to opět lepší než v předchozích kolech.

S mužstvem Rakovníka se střetneme v semifinále extraligy příští týden (pátek, sobota). Chceme býti úspěšní.

S pozdravem

Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal, Smolej

Start a Conversation