Slavisté v REPRE „A“ halová sezóna 2023

V letošní halové sezóně 2022/23 se odehrálo několik významných mezinárodních soutěží. V prosinci to bylo ME v hale, divize A , Hamburk (6.místo), v lednu 2023 ME v hale, divize A, U21, Nymburk (4.místo)(o tom v předchozím článku) a v neposlední řadě také MS v hale, Pretoria (JAR), (9.místo) a to počátkem února 2023. Článek nepojednává o hře, výsledcích, či výkonnosti, natož o příčinách neoslňujících výsledcích, ale o počtu zastoupení hráčů SKS v letošní reprezentační sezóně.

ME v hale, divize A , Hamburk (6.místo)

Turnaje se zúčastnili Martin Hanus/C, Tomáš Procházka, David Vacek. Do zúženého výběru (15 hráčů) se dostali Patrik Dubina, Josef Toms a Denis Tomeš.

David Vacek – baseline

MS v hale, Pretoria (JAR), (9.místo)

Turnaje se zúčastnili Martin Hanus/C, Tomáš Procházka, Tomáš Hanus/G, Josef Toms a Denis Tomeš. Do zúženého výběru (14 hráčů) se také dostal se také probojoval Patrik Dubina.

Martin Hanus/C, LB (tzv.“stoper“)

Tomáš Procházka, LB (tzv.“stoper“)

Tomáš Procházka v JARu rovněž vedle svých herních povinností, také výrazně přispěl jako trenér k velkému úspěchu žen (3. místo)

Tomáš Hanus/G

Denis Tomeš – base line (v letošní halové sezóně hrál za svůj mateřský klub – HC Predators, venku je opět naší součástí)

Josef Toms, pravý útočník (tzv.“podhrot“) – v letošní sezóně odchovanec SKS hraje v Belgii

Patrik Dubina, LB (tzv“ stoper“) – se sice do finálových výběrů nedostal, ale vždy k tomu měl nejblíže. Kapitán SKS a zároveň juniorského reprezentačního mužstva je velkou nadějí nejen SKS, ale rovněž reprezentace.

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation