Solidní výkon v Hradci

V sobotu 12.9.2020 muži „A“ odehráli 2. kolo základní části v Hradci Králové. Zápas lze rozdělit do několika pohledů. Na jedné straně na těžkém terénu SKS odehrála poměrně solidní, sebevědomí výkon, na druhé straně jsme se nechali strhnout neukázněností domácích. Pakliže chceme býti lepší, očekáváme daleko zodpovědnější přístup v oblasti disciplíny.

Babický- 1 gól

Jak již bylo mnohokrát opakováno, povrch v Hradci Kralové je nepovedený. Bohužel, areál je to krásný, ale umělý povrch je velmi těžký i pro zkušené hráče a navíc je pomalý. V průběhu zápasu SKS jednoznačně navyšovala tempo a v poslední čtvrtině její výkon byl již dominantní. Opětovně je však třeba konstatovat, že zakončení  by mohlo býti výrazně lepší, neboť poměr vypracovaných šancí a  gólů (alespoň důrazného zakončení) je podprůměrný.

Babický – 2 gól

Jako pozitivum je třeba hleděti na věkový průměr SKS, kdy do zápasu v Hradci nastoupilo 6 dorostenců. Jednak jsme k tomu byli donuceni rozsáhlou marodkou (tato smůla se nás bohužel drží), na druhou stranu je máme kam pro kvalitní mládí sáhnout (zřejmě dobrá dlouholetá práce s dětmi a mládeží).

Babický, Capouch – šance
Tímto zdravíme nejen zraněné, ale také kapitána mužstva Martina Hanuse a přejeme mu brzké uzdravení a návrat do extraligového boje.
Martin Hanus
foto z předchozího zápasu

SHK – SK SLAVIA PRAHA 3 -7 (1-3)

Góly: 4  x Babický, Kožich, Zuna, Brzák
Sestava:
Formánek/G, Rybáček, Lehovec, Zgraja, Gross, Dubina P., Tomeš, Toms, Capouch, Vitošek, Brzák,  Babický/C, Zuna, Kacbal, Kožich, Plachý
Neno/omluveni
Hanus M.-zranění, Hanus T.- volno, Piterák – práce, Hoffman – práce, Griebl – zranění, Svatoň- zranění, Vaňko – zranění, Dubina O.- zranění, Urbanec – akce pro klub
Kožich – šance

S ohledem na hru – respektive přizpůsobení se těžkému povrchu, lze konstatovat, že jarní investice odehrání přípravného zápasu v  Hradci (se všemi obtížemi) byla správná a plně posloužil účelu.

Babický – 3 gól

K záznamu – bohužel se povedla nahrát pouze jedna strana, z druhé se již nepodařilo instalovat kameru. Fanda Stránský a Lukáš Derbal se zúčastnit tentokráte nemohli, proto bylo nahráváno na statickou kameru za brankou.

Martin Capouch
foto z předchozího zápasu

S pozdravem

za realizační tým – Ludvík

Babický – 4 gól
Martin Plachý
foto z předchozího zápasu
KOŽICH – gól 5
Zuna – gól 6
Babický – šance
Brzák – šance
Brzák – gól 7
z utkání SKS- RAK – gól 3
foto z předchozího zápasu
SKS-RAK,5.9.2020, 4-2

Start a Conversation