Starší žáci – dvojzápas OLOMOUC, METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Starší žáci mají po podzimu rekapitulují poslední dva zápasy. V sobotu 14. 10 se střetli s mužstvem Olomouce v Hradci Králové a následně 21. října pak byla sešívaná výprava do Českých Budějovic. Oba zápasy se odehráli za krásného počasí proti věkově mladším mužstvům, což se projevilo na výsledcích.

S Olomoucí mužstvo SKS vedl František Stránský a del jeho slov byl zápas z naší strany stižen jedním zásadním nešvarem a to neroztahování hry a příliš mnoho individuálních představení jednotlivých hráčů ač to nepřispívalo hře. Nicméně jinak samozřejmě vyjádřil celkovou spokojenost.

V Budějovicích výše uvedený nešvar částečně přetrvával, nicméně v druhém poločase SKS začalo již hrát dobrý kombinační hokej. S hrou SKS v určitých fázích šlo vyslovit spokojenost. Nutné však uvést, že oba soupeři byli proti našim klukům mladší, což se vždy projeví ve hře.

Děkuji řidičů z řad rodičů za odvoz dětí do Hradce a Českých Budějovic, konkrétně panu Vitoškovi, Kotrčovi, Vaňkovi, Plachému, Boháčkovi, Větrovským a paní Tomsové.

Olomouc- SKS 0:21

Meteor ČB – SKS 0:18

Zápasů se zúčastnili:

Kos, Vitošek, Gross, Vaňko, Haken F., Haken T., Boháček, Dvořáček, Dubina, Brzák, Toms, Petschat, Větrovský, Jelínek P., Jelínek M., Plachý

Další akcí SKS U15 je halový turnaj 4.11. v Hraci Králové – všichni rodiče obdrželi email.

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation