Starší žákyně mají titul !!

V sobotu 26.6.21 uzavřely naše starší žákyně cestu sezónou za ziskem ligového titulu.

Dveře k tomuto úspěchu si otevřely zápasem v Hradci výhrou nad domácími 2:0. První velký krok udělaly v sobotu 19.6.21 v Rakovníku, který deklasovaly 13:0 a završily výhrou na domácím hřišti nad bronzovou HC Hostivař 6:4.

Za velmi slunného a parného dne vyběhla naše děvčata na hřiště plná energie a chuti do hry, aby ukázala, že bude pohár v dobrých rukách. Hned v druhé minutě hry zapadl míček mezi tři tyče.

Celou první polovinu zápasu se hráčky obou týmů přetahovaly o míček a bylo vidět, že síly ubívají. Půlka byla nervózní, ale vyrovnaná.

Druhá půlka začala stejně jako ta první, holky navýšily vedení. Jen nervozita z našich hokejek nezmizela, z toho plynuly chyby. Občas utekl míček, občas se sekalo, ale hlavně se neuhlídala Hostivařská útočnice s čísem #25, která našim holkám 4x provětrala síť. Ještě štěstí, že i naše hráčky postupně navyšovaly skóre, aby jim vítězství neproteklo mezi prsty.

Rozdíl ve výsledku by byl jistě větší, kdyby naše holky proměnily trestné rohy. Příležitostí měly i tentokrát dost, ale vyplynula z nich jen jednou trefená tyč.

Vítězství holky nepustily a stvrdily zisk Mistrovského titulu. K tomuto úspěchu jim všichni velice  GRATULUJEME !!!!!

Úspěchu bylo dosaženo díky tvrdé práci, pod bedlivým dohledem a dobrými radami Martiny „Krabi“ Krábkové a Barči Žaludové, za nemalé pomoci Jana „Urbiho“ Urbance a Martina „Capiho“ Capoucha

brána: Verča Fričová, Háňa Harapesová

pole: Domča Eykma (#18), Síma Hiršová (#16), Kačka Horešovská (#11), Anika Kašparová (#33), Áda Kočí (#8), Nela Kvasničková (#4), Ami Lásková (#13), Kája Leiblová (#61), Linda Nová (#27), Lucka Nová (#36), Kája Řeháková (#19), Ellie Schilders (#71), Anička Šimková (#20), Adél Uhrová (#5), Adél Vacková (#21), Anička Vitošková „C“ (#10)

V neposlední řadě obrovské poděkování rodičům za podporu a uspořádání oslavy po zisku titulu.

DO DALŠÍ SEZÓNY HODNĚ SÍLY A SPORTOVNÍHO ŠTĚSTÍ !!!!!!

Krásné léto !!!!!


… a přidáváme krátký, leč výstižní komentář legendární Idy Pluchové, děkujeme!

„Po podzimní části soutěže holky „přezimovaly“ na 1. místě tabulky. A tuto příčku neopustily ani v jarní části, ve které navázaly na velmi dobré výkony z podzimu. Dokázaly ve všech zápasech zvítězit, konečné skóre – 68:13  Odměna? Mistrovský titul!!!.

Holky, velká pochvala, velká gratulace!“

Start a Conversation