Starší žákyně v Hradci

Po úvodním soutěžním kole pokračovala sezóna starších žákyň v sobotu 12.6.21 zápasem proti domácí HC Slávia Hradec Králové. Po nuceném, bouřlivém odložení začátku se utkání odehrálo v počtu určeném pro kategorii U15, tedy 8+1.

Duel tabulkově druhý s prvním byl od začátku velmi útočný a plný krásných akcí. Obě strany si vybojovaly mnoho gólových situací. V první čtvrtině se našim hráčkám podařilo dvakrát přelstít obranu domácích. A tím vlastně určit výsledek zápasu. I přesto, že si naše holky vybojovaly pár trestných rohů a hra byla útočná a snaživá, skóre se již nezměnilo. 

Zbytek zápasu byl plný  útočných výpadů z obou stran, které vždy zhatila účině obrana. Z těchto zákroků obran vyplynulo i mnoho faulů, které byly odměněny zelenou kartou a oslabením týmu. Naše holky obdržely čtyři a domácí dvě.

Našim bojovnicím dělaly největší starosti rychlé nohy hradeckých hráček, včetně rychlých a přesných přihrávek. Naštěstí při případném ohrožení kruhu, zasáhla naše pevná, nepropustná obrana, popřípadě jedna z našich brankářek.

Tento velmi bojovný zápas skončil vítězně pro naše barvy 2 : 0. Tímto výsledkem si naše holky pootevřely dvířka v cestě k získání mistrovského titulu. Ale ještě není konec, bojujte dál.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!! 

 

Start a Conversation