U10 již mají za sebou dva turnaje

Turnaj U10 Praga 12.9.2021

 

V neděli 12.9. proběhl první turnaj kategorie u10 v nové sezóně. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů. Včetně dvou SKS (jeden chlapecký a jeden dívčí). Kluci po prospaném prvním zápase nasadili vysoké tempo a díky tomu skončili na 2. místě ve skupině. V zápase o bronzovou medaili opět kluci bojovali co to šlo. Bohužel štěstí nám nepřálo a po nájezdech jsme skončili na krásném 4. místě. Většina kluků hrála poprvé na větším hřišti a vedli si dobře. Velkou pochvalu si také zaslouží náš gólman, Prokop Řehák, který byl celkově podruhé oblečen do výstroje a předvedl mnoho krásných zákroků. 

Zúčastnili se: Prokop Řehák(G), Oliver Jirgl, Alex Jirgl, Vavřinec Burda, Mikuláš Kačírek, Tonda Černý, Majky Toms, Tonda Šlajer, Ondra Hendrych, Oskar Peij.

 

Turnaj U10 Litice 19.9.2021

Týden po prvním turnaji nás čekal hned další. Tentokrát výjezd do Plzně do Litic. Podzimní počasí nás dostihlo a teplota se nepřehoupla přes 14 stupňů. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, hrál se systém „každý s každým“. Na tento turnaj jsme měli velmi mladý tým. A opět nás nejvíce trápili začátky zápasů, kde kluci byli lehce nekoncentrovaní. Bohužel se nám tentokrát nedařilo zápasy otáčet. Nicméně kluci odehráli 5 velmi vyrovnaných zápasů. Celkové 5. místo, ale bylo za spící začátky zasloužené.

Zúčastnili se: Prokop Řehák(G), Vavřinec Burda, Tonda Černý, Majky Toms, Tonda Šlajer, Ondra Hendrych, Oskar Peij.

Nyní máme 14 dní volno, pak nás čeká 2. výjezd do Hradce Králové.

Za tým chlapců U10,

Urbik

Start a Conversation