Soustředění U12,U15 kluci 2019, České Budějovice

Tento pátek 23.8.2019 skončilo soustředění mladých slavistů kategorie U12, U15, které  se již po třetí uskutečnilo ve velmi pěkném prostředí areálu TJ Meteor České Budějovice.  Většina hráčů najela již v neděli v podvečer a tak za brzkých ranních hodin mohl začít náročný týdenní program.

Tohoto herního kempu se zúčastnilo na 23 hráčů.  V kategorii U15 – 14 svěřenců a u mladších žáků tomu bylo 9 hráčů. Škoda, že jsem oznámili pozdě uskutečnění soustředění, bylo dětí jistě více.

Soustředění se vydařilo po všech stránkách, tedy jak po sportovní stránce tak společenské. Je také třeba ocenit výborné jídlo z místní restaurace Meteor ( přímo na hřišti), kde pan provozní nám vyšel ve všem vstříc.

Soustředění se tak zúčastnili za U15:

Martin Jelínek, Martin Plachý, Matěj Šplíchal, Ondřej Dvořáček, Petr Kindl, Daniel Tichončik, Marek Mušinský, Štěpán Šmíd, Matěj Remiš, Adam Pšenička, Jakub Fáček (ČB), Jiří Dobeš, Tomáš Stráda (ČB), Roman Jarolím.

Omluveni: Filip Haken, Andrej Macek

Soustředění se tak zúčastnili za U12:

Jakub Lauš, Lukáš Plachý, Jiří Pekárek, Petr Stoklas, Max Gebenjuk, Danis Grebenjuk, Tomš Kindl,  Štěpán Kožich, Jaroslav Formandl.

U12 v kině na Spiderman

Tento rok bylo konečně více ochotných trenérů, za což jsem byl velmi rád. Výrazně nám také pomohla trenérka Meteoru Českých Budějovic Dominika Buchtová. Tímto bych jí rád opětovně poděkoval. Bohužel se soustředění nemohl zúčastnit trenér U12 František Stránský.

Na kempu tak byli tito trenéři: Miroslav Ludvík, Jan Urbanec, Dominika Buchtová, Petr Linhart, Vojtěch Urbanec, Lukáš Kožich.

Během týdne děti absolvovaly 8 tréninkových jednotek. Dále jsme navštívili kino (mladší se podívali na Spider-man, a starší film Rychle a zběsile), výlet kolem Vltavy (13,5 km) a výstavu Země Živitelka.

Dle mého názoru areál Meteoru poskytuje výborné podmínky pro soustředění všech kategorií (od U10,U12,U15,U18 a dospělé složky). Samozřejmě, že by to chtělo nový povrch na hřišti, ale to je spíše otázka pro ČSPH, aby místnímu oddílu pomohl buď novou či částečně opotřebovanou umělou trávou.

S pozdravem Miroslav Ludvík

Výlet Vrábče –Včelná 13,5 km podél Vltavy – středa 21.8.2019

Na nádraží nám oznámili výluku

Původně jsme chtěli jet až do Třísova, ale změna programu Vrábče – Včelná (po zelené a červené)

Ve Včelné náhodné setkání s kapitánem Ačka Martinem Hanusem a Farčou jenž jeli do Rakouska.

Země Živitelka – na bazén to nebylo, tak jsme navštívili výstavu.

Něco málo fotek z hokeje:

Také na táborák došlo

Start a Conversation