U15 – kluci- první dvě jarní kola nadstavby

Tak se kluci konečně dočkali. Dne 9.4. a 16.4.2022 odehráli na domácím hřišti dvě utkání proti vrstevníkům z Presidenta a Litic. U obou zápasů s ohledem na úvod jara lze vyslovit spokojenost s herní projevem, kdy soupeři byli herně převýšeni, nicméně na zakončení je nutné zapracovat.

PRES-SK SLAVIA PRAHA 3-9

Góly: 4 x Jarolím, 2 x Macek, 2x Toms, 1 x Dobeš

Sestava:
Lauš/G, Grebenjuk M., Dobeš, Gerold, Stoklas, Mušinský/C, Remiš, Toms, Jarolím, Macek, Plachý
Omluveni: Šmíd-nemoc, Kožich-dovolená, Grebenjuk D.-volno, Burda-nemá zdravotní prohlídku
Hra celkově na začátek sezony poměrně velmi slušná s celoplošnou rozehrávkou. Zatím nás trápí tzv. dětské zakončení. To chce však čas

SK SLAVIA PRAHA – Litice Plzeň 1-2

Gól: Mušinský

Sestava:
Grebenjuk/G, Grebenjuk M., Šmíd, Dobeš, Gerold, Stoklas, Mušinský/C, Toms, Jarolím, Plachý, Kožich
Omluveni: Lauš/G- volno, Remiš – volnou, Macek – volno, Burda-nemá zdravotní prohlídku
Na utkání se projevilo dětské zakončení z naší strany, kdy soupeř usilovně bránil a vyrážel do brejkových situací a dvě proměnil. Důležité však je, že hráči SKS hokejově přehrávali svého soupeře a to v tomto věku je to nejdůležitější, tedy herní myšlení, technika hole, hra 1×1,2×1. Zatím je přirozené, že zakončení není tak jak bychom si představovali- razantnější …atd. To vše však přijde s věkem. U tohoto mužstva se tak jednalo o vůbec první porážku za celou sezónu podzim a hala. 

V SKS dlouhodobě sledujeme cíl výchovy hráčů, kdy se snažíme hráče připravit na mezinárodní úroveň. Důkazem tak může být skutečnost, že z mužstva U15 v neděli nastoupilo za dorost (zdravotní absence) 6 hráčů a určitě nezklamali, přičemž celkově herně vymohlo nastoupit na 9 hráčů do družstva dorostu.

S pozdravem

Ludvík, Kožich

 

Start a Conversation