U15-kluci, zakončení halové sezóny

Ve středu 13.3.2019 se po veškerých prázdninách konečně sešlo téměř kompletní mužstvo starších žáků (vyjma nemocného Petra Kindla) v Klubovně Mirko Huptycha, aby byla  završena uplynulá halová sezóna 2018/19. Na programu tak byly  fotky či videa ze zápasů, pár slov, kofola a dortík. Také došlo na focení, jak k tomu u těchto příležitostí bývá.

 U15 SKS, Mistr ČR 2018/19,hala

Poděkování panu Milanovi Brabcovi (Milánkovi)

Při této příležitosti jsme chtěli navíc také poděkovat panu Milanovi Brabcovi, provozovateli restaurace Na pozemním hokeji, za jeho dlouholetou nezištnou podporu dětí a mládeže v SKS. Již několik let, nejenže z jeho strany dochází k podpoře našich nejmenších hráčů a hráček při různých dětských klubových akcích, ale také na každý trénink připravuje ochotně, dobrovolně a zadarmo  pro naše děti a mládež v  SKS v čase zimním (od listopadu-března) velmi chutný teplý čaj, který přijde jistě vždy vhod. Jelikož v zimním období, s ohledem na nedostatek hal, některé dětské či mládežnické kategorie SKS trénují za každého počasí na venkovním hřišti, je tento hřejivý příspěvek velmi cenný a hlavně potěší. S ohledem na skutečnost, že si pomoci pana Milana Brabce vážíme, požádali jsme ho i o společné focení, čemuž vyhověl.

U15 SKS , 13.3.2019 s Milanem Brabcem

Při této příležitosti by bylo jistě slušné našeho podporovatele trochu představit. Pan Milan Brabec, také slavistickou veřejností známý pod oslovením „Milánek“, se vrátil na pozemní hokej, respektive do restaurace umístěné v prostorách klubu, v roce 2014. Po jeho návratu přeměnil celý vnitřní prostor restaurace, jehož výsledkem byla končeně ryzí hokejová restaurace, za což mu patří velké poděkování. Dále upravil i přilehlý areál před restaurací, kdy tak učinil prostředí uvnitř i vně k příjemnému posezení.

Panu Milanovi Brabcovi je nyní 38 let, přičemž v gastronomii se pohybuje od svých 18 let. Jestliže je výše uvedeno, že se pan Brabec vrátil, pak je to tím, že již  jako kuchař v restauraci na SKS PH  působil již před mnoha lety. V hokejovém prostředí na Slavii se tak pohybuje již 15 let. Jak on sám říká: „Mám to tady rád“. To byl také jeden z důvodů, proč se vrátil na místo jemu známé a srdci blízké. Když na Slavii v předešlém období působil jako kuchař, hrálo například ještě úspěšné mužstvo SKS vedené panem Milanem Popelkou, kdy vyjmenovává hráče Petra Nováka, Lukáše Noska, Tomáše Babického, Tomáše Hladíka, Milana Kejklíčka, Richarda Kovaru…atd.  Jak nedávno konstatoval: “ Trávím zde více času než doma“.

U15 s pohárem a termoskou na čaj

Starší žáci tímto panu Milanovi Brabcovi a jeho  zaměstnancům velmi děkují a přejí jim mnoho zdaru.

Za pořízení fotek děkujeme Markovi Zgrajovi.

S pozdravem

Ludvík

SKS – U15 odchovanci, 13.3.2019
SKS U15 s panem Brabcem 13.3.2019

Start a Conversation