U15 SKS, kluci-předávání medailí +hodnocení sezóny U9-U15

 

U15 – starší žáci

Za účasti člena výboru Ing. Jiřího Huptycha ml. proběhlo dne 19. června 2017 na předposledním tréninku SKS kluků slavnostní předání za druhé místo v Mistrovství ČR starších žáků v sezóně 2016/17.  Jak to umí jen Jirka Huptych, alias „Hugy“, vytvořil při předávání výbornou atmosféru, za což mu děkuji. Druhé místo bylo zcela zasloužené. Po celou sezónu, až na výpadek úvodního zápasu s Liticemi, podávali velmi dobré výkony se vzestupnou tendencí. Jejich snažení vyvrcholilo při utkání v Liticích, které sice prohráli, ale úroveň zápasu lez hodnotit na naše domácí poměry velmi pozitivně. Z mužstva odchází do dorostu pouze Vojta Urbanec a do Mnichovic se vrací Matěj Šplíchal. Naopak do družstva starších žáků přichází 6 hráčů.  Soupiska mužstva SKS U15 pro příští sezónu by tak měla čítat 15 hráčů. Pozitivní skutečností je to, že jsou všichni odchovanci SKS.

U13 – mladší žáci

Dlouhodobě opakujeme, že naši nehrají na výsledky. S herními činnostmi a prací kluků můžeme být  v průběhu roku spokojeni. V průběhu soutěže se u nich však projevovala absence  starších hráčů z důvodu zranění, nicméně i mladší kluci hráli určité pasáže zápasů velmi dobře. Pevně  věříme, že se v SKS rodí budoucí naděje pozemního hokeje, ale chce to čas a poctivou práci. Kluci skončili na celkovém 7. místě ze 15 účastníků dlouhodobé soutěže. Rád bych také poděkoval trenérovi U13 Fandovi Rozhonovi za jeho kvalitní práci a přeji mnoho štěstí a zdaru v novém působišti v HCH.

U11 – přípravka

U této kategorie se již významně projevu změna politiky SKS v roce 2013, kdy se oddíl prostřednictvím  velkým úsilím trenérů zaměřuje na rozšíření členské základny a především metodickou práci s dětmi. Tato kategorie hrála turnaje ad hoc. Stejně jako u jiných kategorií by měly být děti vychovávány metodikou Horsta Weina. Jediné, co trochu skřípalo v této sezóně byl  závěr jara, kdy docházelo k určitým komunikačním šumům při přihlašování a účasti na turnajích. Do mladších žáků z této kategorie zamíří 9 hráčů (dle dohody možná i více).

U9 – benjamínci

Fanda Stránský se již několik let poctivě věnuje nejmenším. Ač mu pomáhají vždy několik ad hoc trenérů vzhledem k počtu cca 25 dětí by  určitě vhodné posílit řady trenérské, tak aby rozvoj dětí byl zábavnou formou dodržen.

Celkově bychom chtěli, aby počet kluků v nové sezóně v kategoriích U8-U15 (nově) byl cca 70 hráčů.

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation