U18,kluci – 3 body z Plzně Litic

V neděli 19.9.2021 odehrálo mužstvo dorostu SKS své druhé utkání základní části, kdy zavítalo do Plzně – Litic.  Opětovně jako minulý týden nás provázala poměrně rozsáhlá marodka – absence, kdy během soboty nám ulehli 3 hráči, přičemž další dva kluci hráli se sebezapřením. Pokoušeli jsem se zápas odložit, nicméně na straně Plzně jsem nenašli pochopení. Po zápase se dozvídáme, že jsem se snad měli obavy přijet. Tak to určitě nebylo, jen jsme chtěli chránit zdraví hráčů. 

K samotnému zápasu lze říci ve stručnosti následující. Včera se hrálo poměrně pěkné dorostenecké utkání, kdy mužstvo SKS se střetlo s mnohem více technicky vyspělým mužstvem, než předchozí týden. Slavii zdobil velmi dobrý kolektivní výkon, protknutý NADSTANDARDNÍMI technickými výkony některých hráčů. Během zápasu si mužstvo SKS vytvořilo – VYPRACOVALO – mnoho střeleckých příležitostí. Zatím je neproměňujeme, ale ten čas přijde, až trochu zesílíme. Každý hráč hrál zodpovědně, a to jak při útočné, tak defenzivní činnosti. Kluky za utkání (do jednoho ) bylo třeba pochválit. 

Ještě je třeba zdůraznit, že odehraný zápas a tudíž i vítězství je velkou zásluhou Petra Kožicha, který obětoval několik dní k dohnání (zdravotních prohlídek) a doplnění údajů do systému, tak abychom mohli utkání vůbec odehrát. Patří mu velký dík!!!

z utkání SKS-PRES,12.9.2021

TJ LITICE  PLZEŇ – SK SLAVIA PRAHA   2-3 (2-2)

Góly: Kindl, Toms, Jelínek

Nominace:

 1. Větrovský/G

 2. Šmíd

 3. Jelínek

 4. Haken F.

 5. Toms/C

 6. Mušinský

 7. Plachý

 8. Dvořáček

 9. Haken T.

 10. Petschat

 11. Kindl

Omluveni:

12. Vitošek – zranění, 13. Remiš – nemoc, 14. Macek – nemoc, 15. Dobeš – nemoc, 16. Jarolím – omluven, 17. Pšenička/G – volno

z utkání SKS „B“ -LIT.“B“ 18.9.2021

Děkujeme také za rodičům kluků za odvozy na utkání (Šmídovi, Kindlovi, Blanka Tomsová).

z utkání SKS“B“-LIT „B“ ze dne 18.9.2021

S pozdravem

za realizační tým

Schilders, Kožich, Ludvík, Stránský

z utkání SKS „B“ -SKS „B“ ze dne 18.9.2021

Start a Conversation