V nedělním dopoledni se uskutečnil další turnaj kategorie U8 benjamínku, tentokráte hostitelem byl oddíl HC Slavia Hradec Králové. Na krásném stadioně pak děti svedly mnoho soubojů a předvedly plno radosti ze hry. Vedro sice bylo úmorné, ale dětem až tak nevadilo. Škoda jen, že z původních dvou nahlášených týmů, musel Ellen nakonec přihlásit pouze jediný, kdy mnoho dětí odřeklo z důvodu nemoci, dopravy a asi vedra.
Turnaje se tak zúčastnily mužstva 2 x Hradec, SK SLAVIA PRAHA, Kbel, Mnichovic, 2 x HCH, Presidentu.
Koho tedy měla Ellen a Niky z dětí k dispozici : Péťa, Bella, Linda, Auri, Malví
Za odměnu byla i zmrzlina od organizátorů, a těm děkujeme za pěkný turnaj v letním počasí.
LUD













