U9 na Velikonočním turnaji v Hradci Králové

První turnaj jarní venkovní části se odehrál v Hradci Králové a to za účasti celkem 13 týmů kategorie U9. Za Slavii jsme přihlásili celkem 4 družstva – 2 dívčí a 2 chlapecká.

Každý tým sehrál celkem 5 utkání, kdy některá byla velmi vyrovnaná, některá nám však ukázala, na čem musíme ještě zapracovat. Potěšila nás především obětavost a dravost hráčů a hráček, se kterou do každého utkání nastupovali a nutno říci, že leckdy sehrávali souboje s protihráči o hlavu většími a silnějšími.

Celým turnajem nás provázelo krásné slunečné počasí, přátelská sportovní atmosféra a připravené občerstvení od pořadatelů z Hradce. Nakonec na každého čekala nějaká sladká odměna za účast v celém turnaji. Za děvčata si cenu pro nejužitečnějšího hráče odnesla za Slavia C – Anička Fuxová a za Slavia D – Claudi Ambrožová. Nezapomněli jsme s sebou vzít i našeho maskota „Slávka“, který nesmí chybět na žádném turnaji. Snad nám bude nosit štěstí do dalších turnajů…

Další turnaj, na který se chystáme, bude v sobotu 29.4.2017 v Mnichovicích. Doufejme, že opět vyjde počasí a že si celý turnaj užijeme jako v Hradci.

 

Za U9

Reiny

 

Start a Conversation