Youth Leadership Festival 2021

EHF společně s KNHB pořádá další festival pro mladé vůdčí osobnosti. Týden plný motivační workshopů, kterého se zúčastní plno zajímavých osobností, ať už z hokejového světa, nebo přední řečníci a inovativní organizace, které předají své zkušenosti a tipy mladým. Kromě vzdělávání účastníci zažijí také mnoho zábavy a navážou nová přátelství.

Téma pro rok 2021 je Press Play„life has been on pause for such a long time that we hope that 2021 will be time to Press Play.“

Já (Marek) osobně jsem se tohoto programu zůčastnil minulý rok a mohu jenom doporučit. Člověk se dostane do kontaktu s lidmi, kteří na hokej koukají stejně jako my akorát s jiným zázemí nebo přístupem. Takže vlastně zjistíte, že všichni řeší podobné problémy, a můžete se tak i dovědět, jak některé řešit. Je také inspirující poslouchat zkušenosti trenérů reprezentačních celků, kde mluví o tom, jaké to je skloubit dohromady tréninky hráčů a zároveň jejich práci či studia. Čím se snaží podpořit klubové dění a tak dále. Takže pokud chcete hokeji také něco vracet a nevíte třeba ještě jak, či se v tom chcete zlepšit, určitě doporučuji se přihlásit a třeba se zrovna vám poštěstí.

Bonusem k těmto přednáškám a workshopům vám bude také sledování prvních zápasů mistrovství Evropy mužů a žen a mnoho nových kamarádů z různých koutů Evropy.

Každý svaz může nominovat dva kandidáty, jednoho muže a jednu ženu ve věku 18-30 let. Pokud máte zájem zúčastnit se této skvělé akce a stát se mladým leaderem, napište do 1. 12. 2020 na email gino.schilders@pozemnihokej.cz

Pokud by vás zajímalo ještě něco, co zde není zmíněno, tak mi klidně napište na Facebook.

 

Zdroj: www.pozemnihokej.cz – Veronika Descyová

Start a Conversation