Zase to cinklo! Dokonce dvakrát, dorosty vybojovaly zlato

Poslední herní víkend pro sešívané barvy znamenal vrchol sezony kategorie do 18 let. A lepší to být nemohlo!

Dorostenky v základní hrací době sehrály velmi vyrovnané utkání proti Pragovce. Výsledkem byl stav 2:2 a samostatné nájezdy. Všech pět střelkyň své pokusy proměnilo, a když Veronika Fričová lapila jeden z pokusů soupeřek, mohly dívky slavit.

Naopak dorostenci si zlaté medaile vysloužili již v šedesáti minutách, a to i přestože hned v úvodu museli míček lovit ze své brány. Naštěstí se z toho dokázali oklepat, do změny stran srovnat a ve druhé půli, i díky velmi dobrému výkonu Martina Jelínka, který coby střední obránce dokázal eliminovat litické útočníky, přidat další čtyři přesné zásahy. Hned třemi z nich se v zápase blýskl Josef Toms. Zvítězili tak 5:2 a zaslouženě vyhráli, i přes velmi mladou sestavu, nejcennější trofej ve své kategorii.

Všem gratulujeme a doufáme, že se příští rok podaří úspěch zopakovat.