Zhodnocení podzimu – dívky U15

V sobotu 23.10.21 zakončily podzimní část soutěže starší žákyně .

Sezóna pro naše holky začala hned první sobotou v září na domácím hřišti velmi jednoznačným výsledkem proti TJ Sokol Kbely 17 : 0. Zápas dle výsledku naznačuje velice lehké utkání, nebylo však vše tak jak výsledek napovídá. Omlazený tým starších žákyň měl hodně na čem pracovat. Od zpřesnění přihrávek, střelby, pohybu na hřišti až po trestné rohy.

Měly na to 14 dní ,kdy na naše hřiště dorazil  soupeř z Hradce Králové.  Přesto, že pro naše hráčky obávaný soupeř z Hradce dorazil ve velmi bojovné náladě, skončil i tento vypjatý boj vítězstvím pro naše barvy 6 : 3.

Říjen byl pro slávistické starší žákyně určující.

9.10.21 vyjela naše děvčata na hřiště HC 1972 Rakovník. První polovina zápasu byla velmi pohledná. Dařila se střelba, nechyběla přesnost a rychlost v přechodu do útoku, skóre se navyšovalo na naši stranu. Druhá půle se ovšem tolik nezdařila. Chyběl náboj z první půlky. Přes občasné chyby v obraně i útoku, odvezly si domů další tři body do tabulky za výhru 1 : 8. 

Hned pár dnů nato, netradičně ve středu v podvečer, vyběhly holky na hřiště HC Hostivař na přeložený zápas, kde si svou premiéru v brance starších žákyň odbyla druhá brankářka. A tentokrát se bylo opravdu na co koukat. Přes perfektní, pevnou obranu prošlo jen minimum míčků a útok přesně věděl co má dělat, a že se hokej hraje na góly. Přesto že holky obdržely 2 góly, náš útok jich dokázal trefit mezi tyče 8. 

Necelé tři dny poté, přivítalo naše hráčky hřiště TJ Sokol Kbely. I tentokrát se domů odjíždělo s hřejivým vítězstvím 0 : 12, ale s poznatky, že postupující sezónou se všechny soupeřky zlepšují. 

Poslední ligový zápas podzimní části holky odehrály na již zmiňovaném hřišti HC Slavia Hradec Králové. Zápas byl velmi běhavý a plný hezkých útočných akcí obou týmů, včetně zákroků obran v poslední chvíli. Přes již chladné počasí, zahřála sebevědomí červenobílých  hráček vybojovaná výhra 3 : 5.

Souhrn podzimní části je velmi pozitivní, přezimujeme  v čele tabulky se ziskem plného počtu bodů.

Holky děkujeme                          

Krabi a Bára

 

 

Start a Conversation