ZLATO PRO STARŠÍ ŽÁKYNĚ (sezona 2017/18)

Naše starší žákyně podávaly na podzim velmi dobré výkony. Neztratily ani jeden bod a s náskokem 9 bodů přezimovaly na první příčce.
Jarní část sezóny už k nám nebyla tak příznivá. Holky dvakrát remizovaly a jednou prohrály.    I přesto si svojí suverenitu zachovaly až do posledního zápasu. S náskokem čtyř bodů se umístily na první příčce před druhým týmem Bohemians. Za celou sezonu nastřílely nádherných 82 branek a pouze 29 obdržely! Ke konci ligy ve třech utkáních naši brankařku zastoupila její nástupkyně z mladších žákyň Veronika Fričová, která si vedla též velmi dobře.
Holkám patří velká gratulace! Za bojovnost, nasazení a velké zlepšení nejen v individuálních herních dovednostech, ale i v taktickém pojetí hry. První místo je pro ně zadostiučiněním a odměnou za snahu a píli. Radost z vítězství byla nesmírná a oslavu zlaté medaile si náležitě užily.
K dobrým herním výkonům nám určitě pomohla i mezinárodní utkání, která jsme v jarní části sehrály.
Například turnaj v Norimberku, kde jsme se umístily na báječném 3. místě nebo přátelská utkání s Chemnitzem v Praze.

O zlaté medaile se zasloužily tyto hráčky:
Barča ŠNOUROVÁ, Eliška KADLECOVÁ, Majda ŠMÍDOVÁ, Ellen MERXBAUEROVÁ, Niky LYNCH (G), Natka HÁJKOVÁ, Kristi REINOSOVÁ, Adél KAŠPAROVÁ, Kačka PŠENIČKOVÁ, Týna ŠPLÍCHALOVÁ, Niky DANEŠOVÁ, Kája HOREŠOVSKÁ, Linda NOVÁ, Lucka NOVÁ, Charlotte KEULERS, Veronika FRIČOVÁ (G).

Dívkám, které odchází do vyšší kategorie, přejeme hodně štěstí, ať se jim vyhýbají zranění a hlavně ať si hru i nadále užívají a mají z ní radost!
Rodičům moc děkujeme za pomoc při utkáních, za pořizování fotografií, pomoc při organizaci zahraničních turnajů atd. Díky moc, bez Vás by to nebylo to pravé!

Ajka a Martin

Start a Conversation