U18- dorci na úvod jara remíza

V neděli v pozdním odpoledni naši mladíci odehráli svůj vstup do jarní části dorostenecké soutěže. Výsledkově zápas skončil remízou, nicméně velmi mladý tým SKS podal v určitých částech zápasu velmi zajímavý výkon. Zápas byl na straně SKS významně ovlivněn vynucenými absencemi starších hráčů, což se nakonec projevilo zvláště v neutrální zóně či v útočné čtvrtině. Samotné zakončení útočných akcí bylo nedůrazné či nás trápila chybně obsazená  tzv. „hot zóna“.

Věkový průměr mužstva SKS byl 15,5 roku, je tak na čem pracovat. Z mužstva U15 nastoupilo k zápasu celkem 6 hráčů, přičemž pro dva talentované mladíky Maxe Grebejunka a Fandu Tomse, to bylo vůbec první setkání s vyšší věkovou kategorií. Přidáme-li dva absentují hráče z U15, kteří hrají za U18 (Macek, Remiš), dojdeme, že potencionálně by mohlo z U15 nastoupit v U18 celkem 9 hráčů, kteří by s ohledem na svoji herní vyspělost byli herní přínosem. Tolik ohledně velkého potencionálu slávistického mládí.

President – SK SLAVIA PRAHA

Góly: Mušinský, Plachý
karty:  Plachý – žlutá, Mušinský – zelená
Sestava:
Lauš/G, Jelínek M., Haken F., Dobeš, Grebenjuk M., Šmíd, Toms J./C, Vitošek, Petschat, Plachý M., Jarolím, Kindl, Mušinský, Toms F.
Omluveni:
Dvořáček – zranění, Haken T. – škola, Větrovský – školení mezinárodních rozhodčí Amsterodam, Macek – dovolená, Remiš – dovolená

K zápasu lze také uvést, že se jednak projevilo velmi mladé věkové složení, a to  zvláště v 3/4 zápasu, kdy se nám  nedařilo dostat tzv. do hry. Nicméně, chceme se prezentovat útočnou hrou a to jak podporou  (v 6 hráčích v zakončení) postupného útoku s rychlém překonáním neutrální zóny, tak rovněž v aktivním vysunutí defenzivy – s agresivním napadáním, což je fyzicky velmi náročné. Z tohoto pohledu naši hráči hráli dle našich představ. V zápase jsme však měli velké rezervy zvláště v činnosti – nahrávky kolmice od zadních řad, důraz v zakončení a obsazení „hot zóně“. Kluky je však  nutné také pochválit, že přes nepříznivý vývoj ukázali svůj  charakter.

S pozdravem

Schilders, Kožich, Ludvík

BRATŘI Pepa a Fanda Tomsovi

VIDEO- GÓL PLACHÝ

IMG-7015

 

Start a Conversation