SLAVIA muži „A“ – sobotní výrazná výhra proti Pragovce

Věru pěkné zářiové dopoledne nás přivítalo tentokráte na Zeleném Pruhu, kde jsem odehráli již druhý zápas dlouhodobé základní části extraligy mužů. Než se dostaneme k samotnému zápasu, čekala nás malá slavnost. V týdnu oslavil náš dlouholetý a skvělý manažer Lukáš Derbal životní jubileum (zatím ještě ne kulaté) a při této příležitosti obdržel od mužstva drobný dárek. Lukáši za Tvojí dlouholetou práci vykonávající srdcem Ti mnohokrát děkujeme!

Jak již bylo avizováno již delší dobu, na tento zápas došlo k určité obměně kádru (zranění, práce, dovolené, volno), kdy dostali příležitost hráči ze širšího kádru „A“ mužstva. Věkově tak složení kádru činilo 8 hráčů do 23 let (z toho 7 hráčů do 21 let), ale takovéto složení je více méně pravidlem u každého zápasu. Spíše bylo zajímavé, že k zápasu nastoupil z našich výtečných hráčů nad 30 let pouze David Vacek, který v zápase vsítil 5 gólů.

Praga – SK SLAVIA PRAHA 1-12 (1-7)

Góly: 5 x Vacek, 3 x Plachý, 1 x Brzák, 1 x Jelínek P., 1 x Svatoň, 1 x Vaňko

Sestava:

Bogár/G, Jelínek M., Vaňko, Kasl, Jandík, Capouch/C, Brzák, Šmíd, Bodnár, Mušinský, Plachý, Svatoň, Vacek, Tomeš, Jelínek P., Kožich L.

Stručně k zápasu:

Proti tradičně houževnatému soupeři hráči SKS (především v první půli) hráli velmi rychlými přechody mezi neutrální a útočnou čtvrtinou, kdy tento způsob hry (aktivní) vyústil v konečný výsledek. Nicméně pouze dva rohy na straně SKS – na tomto musíme zapracovat.

Rozhodčí: Aleš Větrovský, Pavlásek – poklidný a velmi dobrý výkon, kdy navíc oba soupeři přispěli k poklidnému průběhu zápasu.

S podzravem

Za realizačním tým Ludvík

CO NA TO SVÁŤA?! (Jan Tleskač)

 

Start a Conversation