SOUSTŘEDĚNÍ – HOLKY 2016

Letos se již potřetí uskutečnilo soustředění dívek, které se konalo opět v krásné lokalitě Malá Skála. Cestu jsme absolvovali vlakem, což je pro holky vždy příjemný zážitek.

Zaměřili jsme se převážně na technickou a fyzickou přípravu, obratnost a celkové sblížení všech hráček kategorií U9 – U13. Letos se jich zúčastnilo rekordních 37!

Kromě hokejových dovedností a her holky absolvovaly též výlet na Pantheon a zříceninu hradu Frýdštejn. Zajímavá též byla orientační hra v lese (a´la Pevnost Boyard) s plněním různých dovedností – fyzických i vědomostních, která se všem velmi líbila. U starších holek bylo kritériem nejen splnění dovedností, ale též výsledný čas, za který celý úkol absolvovaly.

Večery probíhaly v klubovně, kde se odehrál nespočet scének, zpívalo se u kytary, hrály se různé hry…A hlavně probíhal nácvik společné písně, kterou složil trenér Martin Capouch. Tu jsme společně zazpívali za doprovodu kytary rodičům v Praze při příjezdu na nádraží.

Příjemným zpestřením a určitě i přínosem pro holky byl příjezd Davida Vacka (hráče SK Slavia, reprezentanta ČR a člena výboru našeho oddílu) na naše soustředění. Čtvrteční odpolední trénink na hřišti probíhal pod jeho vedením a bylo to moc fajn. Strávil s námi ještě i část posledního večera na soustředění, poslechl si naší společnou píseň a popovídal si s holkami. Davide, díky moc!

Za nás za trenéry můžu říct, že jsme byli velmi spokojeni, soustředění se nám moc líbilo (a doufáme, že holkám taky), i když při tomto počtu dětí bylo dost náročné. Ale konečný příjemný pocit vždy stojí za to!

Já osobně moc děkuji Tereze Mejzlíkové, Lucii Ledvinové a Martinu Capouchovi za skvěle odvedenou práci a trpělivost (se mnou) a též Adéle Mejzlíkové a Rendě Capouchové, že za námi přijely a aspoň část soustředění s námi absolvovaly.

Alena Mejzlíková

http://hokejslavia-deti.rajce.idnes.cz/Mala_Skala_2016/

Start a Conversation