SOUSTŘEDĚNÍ U15 – V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH 2020 (+ příprava v Plzni s Liticemi)

Již tradičně na konci srpna proběhlo soustředění kluků- kategorie U15,U12 v Českých Budějovicích v termínu 16.8.-21.8.2020. 

Vlivem složité epidemiologické situace se o soustředění rozhodlo, teprve týden před koncem června. Z tohoto hlediska bylo složení hráčů především z kategorie starších žáků. Jako již tradičně jsme nabídli možnost zúčastnit se soustředění také hráčům z Meteoru České Budějovice. Za pružné zareagování v souvislosti s pozdním rozhodnutím o uskutečnění soustředění, rodičům zpětně děkuji.

 

Samotné soustředění opětovně proběhlo v areálu Meteoru České Budějovice, který nabízí nejen pěkné prostředí, ale také umožňuje volnočasové a  vyžití dětem. Jídlo bylo zajištěno v restauraci Meteor (jako každý rok nám provozovatelé vyšli ve všem vstříc a jídlo bylo velmi chutné).

Tréninkový program byl třífázový. Ve středu odpoledne nás dále čekal výlet na hrad Dívčí kámen a následný pochod do Českých Budějovic (14 km).

Ve čtvrtek, jsme v rámci velmi horkého dne, zvolili také přes poledne osvěžení v městském bazénu (na zmrzlina na náměstí byla také). V rámci zpestření programu jsme také část tréninkových jednotek přesunuli na beach volejbalové kurty.

V Českých Budějovicích jsme ve stejném termínu byli již po čtvrté. Tentokrát počasí nebylo vůbec ideální (do středy), nicméně až na jeden vytopený stan vše proběhlo v rámci normy.

S přístupem hráčů, a to jak ke svým tréninkovým povinnostem,tak k celkovému chování, lze vyjádřit spokojenost. Nadto lze uvést, že se projevil letos vyšší věk dětí, které byly celkově více klidné.

Soustředění se zúčastnilo na 18 svěřenců, z toho tři byli z Meteoru České Budějovice (jednalo se o talentované mladé hokejisty/ky Marka Jungwirta, Dominika Kováře a Veroniku Škrdlantovou). Z SKS se soustředění zúčastnili tito hráči: Větrovský, Plachý M., Dvořáček, Kindl P., Tichončik, Šmíd, Dobeš, Mušinský, Lauš, Gerold, Kožich, Stoklas, Plachý L., Kindl T., Hnojil. Bohužel se vlivem zranění nemohli zúčastnit již přihlášení Pšenička a Jarolím.

Za realizační tým se soustředění zúčastnili trenéři: Ludvík, Urbanec J, Urbanec V., Kožich L. a z Meteoru Dominika Buchtová.

Všem účastníkům a rodičům děkuji. Ludvík

Přípravný zápas TJ PLZEŇ LITICE – SK SLAVIA PRAHA   (29.8.2020) 

Po návratu do Prahy nás čekal již standardní tréninkový program, který vyústil v sobotu dne 29.8.2020 v přípravném utkání v Plzni s domácími Liticemi. Kluci na úvod sezóny v pěkném zápase soupeři podlehli 3:5. Góly za mužstvo SKS vsítili. Tichončik, Mušinský, Dvořáček. Hrálo se na velkém hřišti (11+1), kdo pro mnohé toto je stále novinky. Přesto nebo právě proto je třeba říci, že výkon mužstva jako celku byla nadějný.

Sestava:  Lauš/G, Kindl P., Dvořáček, Dobeš, Gerold, Šmíd, Mušinský/C, Plachý L., Stoklas, Tichončik, Macek, Grebenjuk, Jarolím.

Omluven: Pšenička/G – zranění, Šabacký, Kožich Š.

S mužstvem byl Plzni  trenér P. Kožich, kterému mu tímto děkuji.

Děkuji rodičům za dopravu.

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation