U15 kluci – vstup do nadstavby – výrazná hra a výhra nad Liticemi

V sobotu 18.12.2021 odehráli naši mladí borci první zápas nadstavby halové soutěže starších žáků.  Na programu byla zápas s Liticemi v hradecké hale Slavie.  Zdravotní komplice a kolize zápasů zapříčinila, že jsem odejeli na zápas bez golmana (Jakub Lauš nemoc , Denis Grebenjuk si plnil povinnosti u mladších žáků). Zápas tedy SKS odehrála v 6-ti v poli. Až na malý výpadek koncentrace (ve 4 čtvrtině cca 10 minut) kluci potvrdili, že po fyzické stránce udělali velký pokrok. Po technické stránce prokazují výkonnost již delší delší čas.

Jistě je třeba býti náročnější na kluky, pakliže chceme aby se ještě více hokejem naši borci bavili, proto můžeme mít výhrady k určitým herním činnostem, ale v celku zvládli suverénně  odehrát 60 minut bez golmana (což je jistě fyzicky a psychicky náročné). Bohužel zdravotní situace nebyla ani tento pro nás příznivá, kdy jsme nemohli do nominace zapojit  6 hráčů.

SK SLAVIA PRAHA – TJ LITICE PLZEŇ 15-8 (8-1)

Góly: 7 x Mušinský/C, 3 x Toms F., 2 x Šmíd, 1 x Dobeš, 1 x Gerold, 1 x Plachý
Sestava:
  1. Šmíd
  2. Dobeš
  3. Remiš
  4. Grebenjuk M.
  5. Mušinský/C
  6. Toms F.
  7. Plachý L.
  8. Gerold
  9. Kožich Š.
Omluveni: Jarolím – zranění, Macek – nemoc, Stoklas – nemoc, Lauš/G – nemoc, Foester – nemoc, Grebenjuk D./G – kolize zápasů

V Novém roce kluci se oficiálně zapojují do tréninkového procesu v klubu dne 3.1.2021 a pak již standardně po, st, pa. Během volna mají hráči plnit individuální program. Upozornění 3. či 5.1. budou fyzické testy!!!

V pondělí 20.12.2021 jsem se rozloučili (torzem mužstva – ostatní nemoc) po tréninku s rokem 2021 a to za účasti předsedy klubu ING. Jiřího Huptycha ml..  Dále Od  provozovatele restaurace, člena výboru a velkého fanoušek SKS pozemního hokeje pana Milana Brabce, kluci dostali sladké pohoštění. Děkujeme. Je třeba také vyzdvihnout, že pan Milan Brabec děti podporuje celoročně, když například v zimě na všechny dětské tréninky přepravuje výborný čaj.

Snad nám v příštím roce vyjdou 2x zájezdy na PŘÍPRAVU do zahraničí (či se zahraničními soupeři), ale situace je nepřehledná.

Mějte se fajn

Ludvík a Kožich

Start a Conversation