115. zahájení sezóny pozemního hokeje na Slavii

5.9.2020 den, kdy náš klub Slavia Praha, oslavil 115. zahájení sezóny pozemního hokeje.

Na programu dne byly čtyři utkání. Ve 12:00 hodin oslavy Slavie zahájily starší žákyně, které suverénně porazily tým Bohemians 5:0.

Hned po žákyních naběhl na hřiště A tým žen, aby poměřily své síly s Rakovníkem. Slávistkám bohužel nebylo přáno a Rakovníku podlehly 1:7.

Program byl opravdu nabitý a zápasy na sebe hezky navazovaly. Od 16 hodin na hřiště vběhly mužské složky, Slavia proti Rakovníku. Slavia otevřela skóre už ve 13. minutě. O čtyři minuty později byl už stav utkání srovnaný, do konce poločasu žádné jiné góly nepadly. I přestože se ve druhé půli Rakovník ujal vedení, Slavia se semkla a naši muži otočili stav zápasu a odnesli si ze hřište výhru 4:2 a s ní zasloužené tři body do tabulky.

Na programu byl i zápas 1. ligy mužů, kde Slavia B vyzvala Rakovník B. Výsledek byl opět příznivější pro náš tým příznivější a Slavia tak mohla slavit další výhru 9:4.

Krásný, slunečný den jsme zakončili letním kinem. Promítala se česká klasika „Jedna ruka netleská“.