B team: Drtivý zpravodaj

Minulý týden jsme odehrály utkání proti našemu Áčku. Název zpravodaje napovídá, jak to dopadlo, ale nechci předbíhat…

Cílem bylo, stejně tak jako v minulých utkáních, nedostat víc než 10 gólů. Když jsme v 5té minutě prohrávaly asi 5:0, bylo jasné, že udržet vytyčený cíl nebude snadné ?

Hrajeme ve 20ti lidech na naší půlce, někdy v naší třetině, hra tedy jistě přínosná pro všechny zúčastněné. Poločas 7:0. Snažíme se podpořit naší brankařku Baštu, velice odolnou ženu, která se začíná mírně hroutit pod tlakem okolností.

V druhém poločase jsme se rozhodly nevzdat ?

Za druhý poločas tedy inkasujeme pouze jednu branku!!! Konečný výsledek jistě ovlivnilo předčasné ukončení utkání 6 minut před koncem.. Protože jsem si jistá, naprosto jistá! že bychom jim toho góla určitě daly.

Děkujeme všem, co nám fandí a podporují nás!