Mladší žáci, závěrečná kola halové sezóny a krátké ohlédnutí

V sobotu byli naši mladící naposledy na Zeleném Pruhu, aby si dopřávali požitků, které jím přináší pozemní hokej v halové formě.

Opět nás čekaly dva zápasy, kdy jedním ze soupeřů bylo družstvo Presidenta a druhé družstvo Bohemians.

Zápas s Presidentem nazastihl naše děti v dobrém rozpoložení, zvláště v prvním poločase. Neviděl jsem přísliš chutí pracovat, bylo to bez zápalu. Druhý zápas s Bohemians mě naopak velmi potěšil, řekl bych, že to byl opět krůček, který naše děti ve svém vývoji udělaly. Zápas provázela u našich dětí herní chytrost, tvrdost nahrávek, roztahování hřiště, zdravé sebevědomí jeden na jednoho, velký antuziasmus při hře, a to vše bez PLAYSTATIONU, tedy coachování malých dětí, jak je možné spatřit na dětských turnajích u některých trenérů. Výsledek není podstatný jsem s výkonem našich dětí spokojen. Byl to náš nejlepší zápas za halovou sezónu.

 

20.2.2016

Slavia – President 1:5 (0:4) G:1 x Martin Plachý

Slavia – Bohemians 0:7 (0:4)

 

Zápasů se dne 20.2.2016 zúčastnili tito hráči: 1) Matyáš Boháček G/C, 2) Martin Jelínek, 3) Míša Soldátová, 4) Štěpán Šmíd, 5) Jakub Martinec, 6) Martin Plachý, 7) Ondřej Dvořáček, 8) Marek Mušinský, 9) Michael Petschat/C, 10) Aleš Větrovský.

 

Omluveni: 1) Filip Haken, 2) Tomáš Haken, 3) Jan Vitošek, 4) Josef Toms, 5) František Hybš

 

Ohlédnutí:

S halovou sezónou jsem spokojen. I přes to, že jsme trénovali v zimě venku, účast na trénincích byla 90 %. V tomto ohledu bych chtěl poděkovat i rodičům. Za 14 dní se děti rozloučí zcela s halovou sezónou na turnaji v Rakousku. Výchova dětí je běh na dlouhou trať. Jsem ve SKS dva a ½ roku a mohu říci, že dětí za tuto dobu udělaly velký pokrok. Výchově dětí používáme metodiku nedávno zesnulého Horsta Weina. Pokroky jsou patrné a můžeme na co těšit. Ještě závěrem naše dětí nehrají na výsledek. Samozřejmě, že kluci chtějí vyhrát, ale když vyhrají, tak ho vyhrají všichni a ne jen část toho času herně lepších hráčů. Porážka patří ke hře jako vítězství. Na výsledek se hraje až v dospělých složkách.

 

Dále bych chtěl poděkovat panu Ing. Petrovi Jelínkovi, který poctivě po celou sezónu mi dodával fotky z utkání.

 

 

S pozdravem

 

Ludvík

U13hl1

 

Start a Conversation