Slovinsko – náhrada za ubytování

Evropské poháry se v minulé sezoně houfně rušily. Na Slavii jsme sice pro ženy za přísných podmínek daných EHF turnaj uspořádali, nicméně muži o svůj turnaj pořádaný HC Lipovci přišli.
Vzhledem k tomu, že měli zaplacenou nevratnou zálohu za ubytování v Apart Hotelu Vital (http://www.vital-resort.si/en/), máme zde jako klub předplacené služby.
Vrácení financí není možné, ale tento kredit lze rozdělit do vícero nových rezervací a „odbydlet“ si jej v několika návštěvách. Máte-li v plánu cestu přes Slovinsko a chcete si udělat zastávku, nebo zůstat i několik dní, napiště na email international.communication@hockeyslavia.cz a kredit můžeme zprostředkovat. Hodnotu kreditu kterou využijete pak následně vrátíte klubu ve výši 75%.

Pokud tedy chcete čerpat služby například za 400 EUR, klubu vrátíte pouze 300 EUR. Částka je libovolná až do výše aktuálně zbývajícího klubového kreditu.
Jedinou podmínkou je rezervace klubem. Tu v případě zájmu vyžádejte na výše zmíněném emailu společně s aktuální maximální výší kreditu.

Za klub s pozdravem,
Martin Hanus

Hotel Vital

Start a Conversation