Starší žáci vs Kbely (sobota 7.10.2017)

kapitánem…můj sen:-)

V brzkých ranních hodinách vyběhli naši mladíci proti soupeři ze severní části našeho města- Kbelům. Scénář podzimních zápasů je vždy stejný. Poměrně velké množství šancí nám nestačí na vstřelení branky. Jak již bylo v minulosti řečeno, příčin je několik, pracujeme na odstranění  – zlepšení. Zápas se tentokráte odehrál pod drobnohledem Martina Capoucha, který byl, až na neproměněné šance spokojen. Za zmínku jistě stojí, že dlouholetý kapitán Patrik Dubina  na tento zápas svěřil svojí pásku Honzíkovi Vitoškovi, kterému tímto jistě udělal radost. Kluci jsou dobrý kolektiv.

SKS- Kbely 8:1

Sestava:

Boháček/G, Gross, Vaňko, Jelínek  Petr, Vitošek, Dubina, Brzák, Toms, Haken Tomáš, Plachý, Jelínek Martin, Haken Filip, Dovořáček, Petschat, Větrovský, Kos – dnes v útoku.

i porady je třeba

Jako vždy je třeba poděkovat rozhodčím Radkovi Škardovi a Petru Větrovskému, kteří řídili zápas s přehledem.

V neposlední řadě je třeba také poděkovat panu Ing. Jelínkovi v jeho obětavé dlouhodobé práci při focení zápasů (včetně zápasu se Kbely).

a zkoušejí to znovu a znovu 🙂

Nutno zmínit ještě jednu skutečnost. V tomto zápase nastoupilo všech 16 starších žáků. Za čtyři roky došlo k znovu vybudování – postavení všech kategorií, včetně starších žáků. Navíc starší žáky tvoří kmenoví hráči SKS (nikdo není na  hostování).  Věkově jsou všichni, kromě Ondřeje Dvořáčka spadají do starších žáků. Dle mého názoru toto je velký úspěch (je to však začátek) , což SKS docení až za několik let.

S pozdram

Ludvík

Start a Conversation