Výjezd (herní příprava) – SKS vs MÜNCHNER SPORTCLUB E.V. SEIT 1896

Ve druhém březnovém víkendu  mužstvo „A“ SKS odehrálo v Mnichově dva přípravné zápasy s týmem MÜNCHNER SPORTCLUB E.V. SEIT 1896. Z důvodu nevynucených absencí jsme do Mnichova přijeli v notně omlazené a obměněné sestavě. Šanci tak dostalo mnoho dalších hráčů širšího kádru.  Jelikož se jednalo o první jarní zápasy, na kvalitě hry obou mužstev to bylo více než patrné. Soupeř rovněž dal šanci cca 26 hráčům širšího kádru. Tento výjezd jako další jiné zápasy se zahraničními mužstvy notabene takové kvality nám umožňuje herní a týmový rozvoj. Jak již bylo několikrát opakováno již nějakou dobu probíhá postupné zapracování většího počtu mladíků do sestavy a zápasy v Mnichově to jen potvrzují. Pozitivem je však mentální přístup našich „starších“ hráčů, kteří soustavně a trpělivě mladší spoluhráče zaškolují do seniorské praxe. Nutno zmínit , že premiéru v „A“ týmu si tak odbyl Jirka Dobeš.

sobota 11.3.2023

MÜNCHNER SPORTCLUB E.V. SEIT 1896 – SK SLAVIA PRAHA 2:0

V zápase nás sráželo mnoho nevynucených chyb, kdy se projevila jarní nerozehranost po zimní halové soutěži. Musíme zapracovat na lepší (razantnější, rychlejší a variabilnější) rozehrávce, kdy dále přechod z neutrální zóny nebyl dobře řešen. Rovněž zakončení nebylo natolik důrazné, abychom zakončili. Dobrý výkon podali oba golmani.

neděle 12.3.2023

MÜNCHNER SPORTCLUB E.V. SEIT 1896 – SK SLAVIA PRAHA 3:1

Gól: Babický

Oproti předchozímu zápasu došlo ke zlepšení v ofenzivní části hry, což nakonec vyústilo v herní příležitosti, nicméně nebylo to opět na takové úrovni abychom mohli říci, že to bylo dobré. Nelze však přehlédnout kvalitu soupeře, nicméně, ačkoliv absentovalo na 6 hráčů základní sestavy, výkon by měl být u jednotlivých hráčů výrazně lepší.

Náš nejlepší střelec

Sestava:

 1. Hanus/G
 2. Bogár/G
 3. Hanus M
 4. Dubina/C
 5. Kasl
 6. Zgraja
 7. Jandík
 8. Dobeš
 9. Capouch
 10. Tomeš
 11. Brzák
 12. Plachý
 13. Šmíd
 14. Babický
 15. Bodnár
 16. Vacek
 17. Mušinský
 18. Hoffmann
po zápase na hotelu – TV zápas SKS-V.Plzeň
po zápase na TV SKS-V.Plzeň

Tento víkend hrajeme přípravné zápasy (mikro turnaj)  s velice kavlitními soupeři (WKS Poznaň (POL), Kolos Sekvoj(UKR), HC Wien (AUS). V těchto zápasech budeme rotovat na 28 hráčů širšího kádru SKS. Je to opět příparvný turnaj a potřebujeme se herně posunout, jste tak všichni srdečně zváni (oficiální pozvánka je na jiném místě).

Děkujeme tímto za skvělou práci manažerovi Lukáši Derbalovi za zařízení  celého výjezdu a dále Julkovi Smolejovi za kvalitní práci (jako vždy).

Lukáš Derbal se synem Marečkem (štístkem)

S pozdravem

Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal, Smolej

 

Start a Conversation