Jak si vede dorost? Velmi dobře!

Jak si vedou naše dorosty?

Chlapci na úvod soutěže deklasovali Kadaň (8:1) a herní formu potvrdili důležitou výhrou s mistrovským Presidentem (7:5). „Oba Zápasy se nám vydařily, s týmem jsme si na hřišti rozuměli téměř výborně.“ Shrnuje stručně Toms F., avšak dodává, že „…stále je na čem pracovat“.

Dívky mají za sebou již dva hrací víkendy. Slavia A narazila minulý týden na Hostivař a Bohemians. Z obou zápasů vyšly sešívané naděje vítězně (3:1 a 4:3), ale i přesto byla k týmovému výkonu kritická Nová L. : „První dvojkolo se nám úplně nevydařilo, nebylo to podle našich představ. Sice jsme získaly 6 bodů, ale předvedená hra byla poněkud slabší.“ Tento víkend dorostenky A bohužel ztratily vítěznou vlnu, když podlehly Rakovníku (4:5) a Mnichovicím (2:5).

Slavii B se s Rakovníkem podařilo minulý týden remizovat (4:4), a následně porazit Bohemians (8:4). Dívky z B týmu se tento víkend dostaly v ligové tabulce před Slavii A díky výhře s Pragou (8:0). Na Mnichovice už ale nestačily (2:5). „Do zápasu s Mnichovicemi jsme šly s odhodláním vyhrát, ale po rychlých dvou gólech soupeřek jsme prakticky už jen dotahovaly. Bohužel nám nestačily ani góly Wesolowské a Shilders. I když jsme nevyhrály, tak si ze zápasu určitě odnášíme ponaučení do příště.“ říká Svatošová. Že si chyby a neduhy vzaly hráčky opravdu k srdci potvrdily hned v následujícím zápase, když porazily Pragu (8:0). Odhodlání a optimismus B týmu potvrzují slova Svatošové, která věří, „…že si příště odnesou více než jen 3 body“.

Jak to vlastně je s A týmem a B týmem dorostenek popíšeme v rozhovoru s Urbancem, který je jedním z trenérů sešívaných dívek.

Start a Conversation